Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otradovice 2015 - den po dni

Den první - neděle

Ahoj všem.
Letošní soustředění před novou sezonou odstartovalo za velmi příjemného počasí tradičně příjezdem do hotelu Jizera v Otradovicích. Letos trochu se změnou, protože k obědu bylo kuře se šťouchanými bramborami. Ale milovníci svíčkové (včetně mě) se dočkají ve středu - jídelníček máme k dispozici a máme se na co těšit.

Po poledním klidu jsme se přesunuli do Kostelního Hlavna k prvnímu přípravnému zápasu. Velmi pěkná travička i příjemné okolí, škoda jen, že se domácí nesešli v plné síle a postavili proti nám velmi kombinovanou sestavu, kterou jsme jim navíc museli vyztužit půjčením dvou hráčů, protože jich bylo málo. Jako první s o nominaci k domácím "řekl" Séba, který si na hotelu zapomněl čechiácký dres. Ono už to vypadá, že si to na něj vymýšlíme, ale ... :-) Nakonec jsme po zlepšeném výkonu ve druhé půli vyhráli 8:1, ale výkon byl hodně rozpačitý. Těžší herní zkoušky nás čekají v týdnu ...

Po zápase jsme ještě vyrazili na kolech do Předměřic na limču a po zpáteční cestě nás čekaly boloňské špagety a dort od Dana, kterému kluci zapěli Happy Birthday. Za chvíli bude večerka, aspoň doufám, a zítra už dvoufázový trénink a přes 30 kilometrů na kole na cestách na tréninky.

Toť zatím vše, ozveme se zase brzy. Jdu je zahnat. Zdravíme a Komentáře jsou vám k dispozici. Dobrou noc ...

 

Den druhý - pondělí

Zdarec.
Druhý den začal budíčkem o půl osmé a snídaňovým talířkem. Kluci snědli úplně vše, tedy kromě porcelánu (zatím) ... Dopolední trénink byl trochu fyzicky náročnější. I přesto, že jsme jeli na kolech. Na nich jsme museli vyřešit hned dopoledne jednu polovypuštěnou duši a jednu nedotaženou brzdu. Jinak kluci šlapou příkladně, nikdo nezaostává a cesty do Předměřic a zpět probíhají přesně podle harmonogramu. Odpoledne to bylo ještě zajímavější - první, kdo píchnul, jsem byl já, ale naštěstí až ke konci cesty, takže jsem kolo tlačil jen kilometr. A navíc se k nám ve Skorkově přidal i pejsek Sebíkových prarodičů a absolvoval s námi zhruba tři a půl kilometru lesem. Pak už to vypadalo, že odpadne vysílením, takže jsme přivolali dědu, aby si pro něj přijel ... Kluky musím opět jen chválit - za tréninkový přístup i za "luxování" talířů - dnes k obědu šunkofleky i večerní kuřecí plátek s bramborem a zeleninou dali beze zbytků. I když třeba Ríša tvrdil, že to červené, co je mrkev, viděl poprvé v životě a že to určitě není k jídlu :-)
Večer bylo volno na pokojích - hotel pořád stojí! Takže
 směle do dalšího dne. Zítra nás čeká dopolední turnaj v minigolfu o Otradovického Woodse a odpoledne zápas v Benátkách. Mějte se a myslete na nás ... Jo a máme pro vás i FOTKY

 

20150825_180222.jpg

 

Den třetí - úterý

Pěkný epický den.
Trochu netradiční pozdrav, pravda. Ale letos je podle chlapců epické všechno - od fotbalu přes jídlo až po holky. A ač si myslím, že polovina z těch, kteří to slovo denně užívají, neví, co znamená, tak s ním rozhodně nešetří. Tolik na úvod lehké vysvětlení a teď už po stopách dalšího dne soustředění, z něhož také posíláme v posledních měsících stále populární selfie ...

Poprvé a podle předpovědi snad i naposledy jsme se budili do deštivého rána. Ke snídani byly párky a předzápasové volno jsme vyplnili dopoledním turnajem v minigolfu. Boje to byly urputné a tentokrát bychom udíleli jednu zlatou, dvě stříbrné a dokonce tři bronzové medaile. Až tak to letos bylo na špici vyrovnané. Jména sdělovat nebudu, kluci mají letošní celotýdenní hru "anonymní" (i když si nedělám iluze, že by se na stránky někdo z nich během pobytu podíval), takže se výsledky dozvědí až na závěrečném hodnocení soustředění. Jen co jsme dojamkovali, zase trochu sprchlo, ale pak už počasí bylo hodně příjemné a navíc fotbalové. Po obědě - uzené, kysané zelí a br. knedlík - jsme už autobusem zamířili do Benátek na další zápas. Škoda jen, že se nehrálo na nádherné třetiligové trávě (napadla jim jí nějaká plíseň či co), ale i umělka byla velmi kvalitní. Stejně jako soupeř. Fyzicky vyspělejší domácí na nás nastoupili hezky od podlahy, důrazně a do těla, ale ne zákeřně. Přesně tak, jak předpokládám, že budou hrát přeborové týmy, které také budou vesměs o něco starší a fyzicky zralejší. Kluci se bohužel trochu pokákli a prvních dvacet minut bylo hodně špatných. Domácí navíc i dobře hráli s míčem, což se o nás říct nedá - víc jak dvě přihrávky v řadě jsme si prostě nedali. Co nás "zdobilo" byla bojácnost, zbavování se míče a nedůsledné bránění. A nemohlo to dopadnout jinak, než že jsme prohrávali, a to hned v 9. minutě už 0:2! Zvedat jsme se začali až po 20 minutách, kdy se kluci konečně přestali bát, zvýšili důraz a hned se hra vyrovnala. Odměnou za zlepšení pak byla snižující branka na 1:2 těsně před poločasem. Po pauze už byla hra vyrovnaná, šance byly na obou stranách, ale skóre se měnilo už jen jednou a to v náš prospěch - dobrou kombinaci a z ní resultující přečíslení proměnil Pepa ve vyrovnání na konečných 2:2.

Hned po zápase jsme spěchali na autobus do Lysé nad Labem. Odtamtud nám pak jel vlak až před hotel. V Lysé jsme hodinovou pauzu vyplnili zmrzlinou a dalšími (ne)čekanými epizodkami. Někteří si pod záminkou koupě pití zašli pro nehlášené Bake Rolls, které se různě snažili ukrýt. Kontraband (na jednom ze snímků ve fotoalbu) jim však byl zabaven a zřejmě propadne státu :-) Při odchodu na vlak zůstal na místě jeden batoh, jeho majitel byl pak okamžitě zachycen na dalších snímcích. V plném počtu lidí i batohů jsme pak dojeli do hotelu, polkli k večeři smažený sýr s bramborem a tatarkou a právě teď jdeme zatroubit večerku. Dobrou epickou noc :-)

 

 

Den čtvrtý - středa

Čusík.
Máme za sebou další den soustředění, tentokrát to vezmu podle časové osy:

7.30 - budíček: budili jsme všechny, nikdo před časem úředním nevstává ani není vzhůru

8.00 - snídaně: tentokrát nasladko, koláč, vánočka + kakao opět bez problémů :-)

9.00 až 11. 00 - dopolední trénink: tradiční testy rychlosti, fotbalových dovedností a letos poprvé i skoku přes švihadlo (hodně záhy se zjistilo, kdo prázdninový individuální tréninkový plán plnil a kdo se na něj vybodnul)

12.00 oběd: hovězí svíčková na smetaně s knedlíkem chutnala, maso nechal velmi překvapivě jen Dan

12.30 - 14.00 polední klid: bez dalšího komentáře, kluci ho dodržují

14.10 TV chvilka: i my jsme svými hlasivkami pomohli Zuzce Hejnové k obhajově titulu mistryně světa na 400 metrů překážek

14.25 cesta na zápas: k další herní přípravě míříme vlakem do Mělníka

16.30 až 18.00 přípravný zápas: na Pšovce se nám daří zase až ve druhém poločase plnit to, co jsme chtěli hrát, houževnatého a šikovného soupeře nakonec v jeho útulném areálu na kvalitní trávě porážíme 6:2

19.10 cesta zpět na hotel

20.00 táborák: večeříme buřty, následuje tradiční hra na schovku, našli se všichni

21.30 večerka: přesně na čas, zítra kluky čeká perný tréninkový den, takže dobrou noc, strýčku Fido, dobrou noc, děti :-D

 

 

Den pátý - čtvrtek

Hola hej.
Je přesně 22.22, fotbalová Evropská liga dopadla pro české kluby postupově 3:1 a kluci konečně ulehli. Večerku jsme vzhledem k zítřejšímu pozdějšímu budíčku posunuli, takže odpočinku po dnešním náročnějším dnu bude dostatek.

Den jsme otevřeli smaženými vajíčky a výměnou duše trenérova kola. Dopolední trénink byl ve znamení práce s míčem nejen individuální, ale i herních kombinací po celé ploše hřiště. Po obědě následoval polední klid a opět přesun na kolech do Předměřic, kde jsme tradičně "šoupli" turnaj ve fotbálku naboso. Trošku plály emoce, když někteří, co v zápase proti cizím klukům nikoho nikdy neatakují, dokáží ve srandaturnaji "pokosit" pár spoluhráčů. Ale jinak si to kluci docela užili a výsledky turnaje se samosebou počítají do celotýdenní hry, protože se hrálo po týmech.

Cestu zpět na hotel jsme si zpestřili časovkou jednotlivců. Kluci na kolech dali dvoukilometrovou vzdálenost jako nic. Horší to bylo s trenéry - Jára sice výsledným časem kluky zdolal, ale dech popadá ještě teď. Mnohem hůř jsem dopadl já, nejen že jsem stále úplně grogy, ale navíc jsem skončil v poli poražených. Takže jestli se ráno probudím, tak podám report i ze zítřejšího volného dne - v plánu máme druhý turnaj v minigolfu a pak výlet na kolech :-)

 

 

Den šestý - pátek

Sláva, nazdar výletu.
Poslední den byl opět ve znamení relaxu na kolech. Ještě před startem jsme si dali druhé kolo turnaje v minigolfu a pak už vybaveni balíčky s jídlem vyrazili na cestu. Zažili jsme toho spoustu. Leccos napoví fotografie. A budete-li chtít vědět víc, tak se kluků už zítra můžete zeptat z očí do očí. Přijeďte si pro ně v 10 hodin. A koukněte  na nominace na další tři zápasy, ať víte, kdy se spolu zase uvidíme :-)

 

Head Coach 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soustředění

(Vláďa, 28. 8. 2015 21:32)

Čau kluci,doufám že jste si soustředění užili,myslím,že určitě ano.Koukal jsem na fotky i na zapásy,snad uplně na všechno :D.Gratuluji k vyhraným zápasům.A určitě k vydařenému soustředění.

S pozdravem Vláďa :)

Re: Soustředění

(Vláďa, 28. 8. 2015 21:36)

A zapomněl jsem dodat.Trenéři jsou úžasní,že vám domluvily přáteláky a výlety apod..

Díky trenérům a paní zdravotnici

(Sylva, 28. 8. 2015 20:52)

celý týden naprosto bezchybně naplánovaný, šlapalo vše podle plánu, alespoň z Dubče to tak vypadalo.Jsem ráda, že zrovna Maty má kolem sebe takové lidičky, kteří do toho dávají obrovské srdce, což si myslím, že není vůbec samozřejmé. Děkujeme

Drzime palce

(sylva, 24. 8. 2015 23:02)

Jen tak dal kluci, zdravime z Dubce

 

 

Portrét
Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Statistiky

Online: 1
Celkem: 315293
Měsíc: 4137
Den: 103