Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské zápasy

 

mic.gif ROZPIS PRO SEZONU 2019/2020

V 1. třídě v kategorii staršího dorostu nás čekají následující zápasy:

Kolo Datum Čas Zápas Výsledek
1. Neděle
25. 8.
17.00 Klánovice
ČECHIE DUBEČ
0:6 (0:3)
2. Neděle
1. 9.
10.15 ČECHIE DUBEČ - Kačerov 1:2 (1:1)
3. Neděle
8. 9.
17.00 Újezd nad Lesy
ČECHIE DUBEČ
3:0 (2:0)
4. Neděle
15. 9.
10.15 ČECHIE DUBEČ - Řepy 7:2 (2:2)
5. Neděle
22. 9.
13.30 Čechie Smíchov
ČECHIE DUBEČ
8:1 (3:1)
6. Neděle
29. 9.
10.15 ČECHIE DUBEČ - Stodůlky 5:5 (2:3)
7. Neděle
6. 10.
13.30 Hrdlořezy - ČECHIE DUBEČ 4:0 (3:0)
8. Neděle
13. 10.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Přední Kopanina
0:3 (0:1)
9. Sobota
19. 10.
14.30 Dolní Chabry - ČECHIE DUBEČ 9:0 (6:0)
10. Neděle
26. 10.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Union Strašnice
5:2 (1:0)
11. Neděle
3. 11.
11.45 Aritma Praha B
ČECHIE DUBEČ
7:1 (3:0)
12. Neděle
10. 11.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Bílá Hora
3:3 (1:1)
13. Neděle
17. 11.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Avia Čakovice
3:2 (2:0)
14. Neděle
22. 3.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Klánovice
ZRUŠENO
15. Neděle
29. 3.
15.00 Kačerov - ČECHIE DUBEČ ZRUŠENO
16. Neděle
5. 4.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Újezd nad Lesy
ZRUŠENO
17. Úterý
21. 4.
13.00 Sokol Řepy - ČECHIE DUBEČ
(hřiště Zličín - UMT)
​ZRUŠENO
18. Neděle
19. 4.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Čechie Smíchov
ZRUŠENO
19. Sobota
25. 4.
9.30 Stodůlky - ČECHIE DUBEČ
(hřiště ZŠ Klausova - UMT)
ZRUŠENO
20. Pátek
1. 5.
10.15 ČECHIE DUBEČ - Hrdlořezy ZRUŠENO
21. Pátek
8. 5.
14.00 Přední Kopanina
ČECHIE DUBEČ
ZRUŠENO
22. Neděle
17. 5.
10.15 ČECHIE DUBEČ - Dolní Chabry ZRUŠENO
23. Středa
6. 5.
18.00 Union Strašnice
ČECHIE DUBEČ
ZRUŠENO
24. Neděle
31. 5.
10.15 ČECHIE DUBEČ
- Aritma Praha B
ZRUŠENO
25. Neděle
7. 6.
13.00 Bílá Hora
ČECHIE DUBEČ
ZRUŠENO
26. Sobota
13. 6.
14.30 Avia Čakovice
ČECHIE DUBEČ
ZRUŠENO
 
 
 
 
 

 

Portrét




Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Statistiky

Online: 2
Celkem: 366917
Měsíc: 2067
Den: 42