Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Hrdlořezy 2011 - 1. místo

Loni druzí, letos už s převahou zlatí

První ze tří závěrečným turnajů letošní sezony nás čekal v Hrdlořezích. Hrálo se systémem 7+1, každý s každým 2 x 15 minut a na vynikajícím trávníčku. Tamní organizátoři opět zaslouží velkou pochvalu za vzornou péči o všechny týmy. Přálo i počasí, které spustilo sice pár kapek, ale až na závěr slavnostního zakončení. To si zrovna šli pro zlato naši kluci z Dubče, kteří turnajem prošli bez jediného zaváhání a po zásluze ho vyhráli. Bravo všem, kteří se o první místo zasloužili :-)

Zápasy:
ČECHIE DUBEČ - Hrdlořezy 9:0 Branky: Vojta 4, David 2, Ondra K 2, Matyáš
Start do turnaje se nám povedl náramně, až mě na druhou stranu trochu i mrzí vůči domácím hostitelům výše konečného skóre. Kluci hráli dobře po stranách a branky padaly jak na běžícím páse. Po delší odmlce se konečně začal trefovat i Vojta, a proč jednou? Raději hned čtyřikrát :-)

ČECHIE DUBEČ - Čakovice 4:0 Branky: Ondra K 2, Patrik, David
Snaživý soupeř dostal gól hned zkraje duelu, ale pak až do přestávky odolával. Jeho statečný odpor jsme zlomili dvěma rychlými brankami ve druhé půli, pak už o dalších třech bodech pro Čechii nebylo pochyb.

ČECHIE DUBEČ - Kolovraty 4:0 Branky: Ondra K 4
Tento zápas byl pro nás už finálovým, výhra nám zajišťovala zlato. Nastoupili jsme docela sebevědomě a roli favorita během celého utkání potvrzovali. Od rivala jsem čekal lepší výkon, ale jak pozdější výsledky ukázali, Kolovraty asi neměli zcela svůj den. Přesto náš výkon byl super a makali všichni. I když góly dával jen Ondra, který kráčel za titulem nejlepšího střelce turnaje :-)

ČECHIE DUBEČ - Modřany 6:1 Branky: David 2, Ríša T, Filip M, Ondra K, Vojta
V pozici vítěze turnaje se dostali do základu kluci, kteří byli mimo první sedmičku a vzorně v předchozích duelech střídali. Celý zápas odchytal Viktor S (ročník 2004) a výborně, čímž si vysloužil i pozvánku na nedělní mistrák na Vyšehradě. Ale i ostatní kluci hráli v pohodě a soupeře dokázali bez problémů přehrát :-)

Nejlepší střelec turnaje: Ondra K - 9 branek
Dal jich vlastně 10, ale jednu nám jaksi zapomněli započítat, protože padla, když hrál jenom Ondra. Ostatní, včetně pana rozhodčího, nedávali pozor. Ale gól to byl regulérní a Modřany jsme měli porazit 7:1 :-)))

Fotografie: p. Martin Straka ... Děkujeme :-)